Zespół muzyczny Anima Zespół muzyczny Anima
Duet Anima

Krótko o nas

Zespół muzyczny Anima powstał z zamiłowania do wspólnego muzykowania. Muzyka w naszych duszach gra od dzieciństwa, tak też i my gramy z pasją dla siebie oraz dla Państwa!

  • 7 powodów, dla których warto wybrać zespół Anima:
  • Nie zajmujemy wiele miejsca!
  • Mamy solidną dynamikę brzmieniową – wyraziste brzmienie i prawdziwie mocny bas!
  • W naszym wykonaniu jest urozmaicenie wokalne – śpiew żeńsko/męski!
  • Repertuar jest przystępny dla każdej grupy wiekowej!
  • Trzeźwość w pracy jest oczywista i bezdyskusyjna!
  • Posiadamy wykształcenie i doświadczenie muzyczne
  • a także: kulturę osobistą, artystyczne i zawodowe podejście!

Natalia

śpiew, gitara elektro-akustyczna

Swoje pierwsze kroki artystyczne rozpoczynałam w Szkole Muzycznej w Jarosławiu w klasie gitary. Pasję wokalną rozwijałam śpiewając podczas różnych występów i prezentacji publicznych oraz w chórze mieszanym niejednokrotnie jako solistka. Repertuar najbliższy mojemu sercu to piękne pieśni staro-włoskie, sakralne oraz współczesne piosenki włoskie. Mimo iż wiodącym dla mnie językiem obcym jest język angielski, to i równie znanym język włoski który przywołuje wspaniałe wspomnienia tamtejszych, bardzo oddanych moich przyjaciół oraz z podróży w tamte strony… Moi ulubieni wykonawcy to m.in. Andrea Bocelii, Laura Pausini, Tiziano Ferro. Ogromną przyjemnosć sprawia mi śpiew w repertuarze starych oraz całkiem nowych polskich i światowych hitów.

Natalia Tomasz

Tomasz

śpiew, saksofon, instrumenty klawiszowe

Swoją pasję muzyczną początkowo rozwijałem śpiewając w rzeszowskim Katedralnym Chórze Chłopięco-Męskim, następnie w zakresie gry na fortepianie w Ognisku Muzycznym. Kolejne działania edukacyjne kontynuowałem w trakcie studiów pedagogicznych w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego a także w zakresie muzyki instrumentalno-estradowej w Akademii Muzycznej w Katowicach. Ponadto swoje doświadczenie artystyczne realizowałem poprzez współpracę z rzeszowskim Teatrem im. Wandy Siemaszkowej oraz Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie, Muzeum w Zamku w Łańcucie, Klubem ‘Bohema” w Rzeszowie /czwartki jazzowe/ oraz wielokrotną współpracą z różnymi zespołami wokalno-instrumentalnymi. Obecnie jestem nauczycielem muzyki oraz pedagogiem na uczelni w zakresie emisji głosu. Moją pasją jest śpiew, gra na fortepianie i saksofonie w stylu rozrywkowo-jazzowym.

Janusz

gitara, akordeon

Pasjonuję się muzyką od lat współpracując z różnymi zespołami grając na gitarze, akordeonie oraz instrumentach klawiszowych. Dopełnienie moich artystycznych zainteresowań to śpiew w chórze mieszanym, dobry koncert a także wspólne muzykowanie z rodziną.

Janusz